04 Maj 2016

Furutech na High End 2016

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: FURUTECH

Japoński producent kabli i akcesoriów audio – Furutech – poinformował o swoich planach dotyczących targów High End 2016, które rozpoczną się za dwa dni w Monachium.

Furutech zaprezentuje szeroki przekrój swoich najnowszych wyrobów. Na pierwszym miejscu firma wymieniła serię wtyków wykonanych w technologii NCF (Nano Crystal² Formula), polegającą na wykorzystaniu ceramicznych nano cząstek w towarzystwie srebrzonego włókna węglowego, kopolimeru acetatu oraz pyłu węglowego. Całość, zdaniem producenta, charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami tłumiącymi. Podczas pobytu w stolicy Bawarii Japończycy pokażą także demagnetyzer płyt i kabli DeMagna, którego światowa premiera odbyła się podczas wystawy CES 2016 w Las Vegas.

Stoisko Furutecha zlokalizowane będzie w Hall 3, Room K07. Ponadto japońskie produkty zostaną również wykorzystane w pokoju firm PADIS (Atrium 4.1, Room F105) oraz Vitus Audio (Atrium 4.2, Room E208). Targi High End 2016 odbędą się w dniach 5-8 maja tego roku w monachijskim centrum wystawowym MOC.Więcej o...
HIGH END

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer