14 Styczeń 2018

Dali Rubicon 8 na aukcji WOŚP

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Firma Horn Distribution – polski dystrybutor takich marek, jak Denon, Marantz czy Dali – włączyła się w obchody 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na specjalnej aukcji można licytować unikatową parę kolumn głośnikowych Rubicon 8; dochód z ich sprzedaży zasili konto WOŚP-u i zostanie przekazany na cel tegorocznego finału – „wyrównywanie szans w leczeniu noworodków”.

Rzeczone kolumny są unikatowe na skalę światową. Mówimy tu o ręcznie zdobionej parze przy pomocy aerografu przez Rafała Krzykałę. Przygotowany przez niego wzór nawiązuje do symboliki finału; mamy więc tutaj unoszące się w powietrzu latawce trzymane przez dwójkę dzieci z przyklejonymi na piersi czerwonymi serduszkami.  Dodatkowo na kolumnach znajduje się również logo i hasło „Gramy, bo lubimy”.

Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej podesłanej przez Horn Distribution: „Zestaw kolumn Dali Rubicon 8 (bez zdobienia) kosztuje około 22 000 zł, natomiast wystawiony na aukcji WOŚP Allegro model to unikat na skalę światową i liczymy na to, że ten nostalgiczny wzór wzruszy wszystkich licytujących i uda nam się uzyskać jak najwyższą cenę końcową dla Jurka i całej Orkiestry”.

Opisana wyżej aukcja znajduje się TUTAJ.Więcej o...
DALI

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer