28 Czerwiec 2017

Dali i BluOS – WSPÓŁPRACA

INNE

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Firmy Dali oraz Lenbrook International ogłosiły partnerstwo o ogólnoświatowym zasięgu, w którym ta pierwsza będzie oferować platformę multiroom wysokiej rozdzielczości BluOS jako rozszerzenie swoich przyszłych rozwiązań bezprzewodowych. Jest to jednoznaczne z wejściem Dali do rosnącej kategorii produktów streamingu multiroom i sygnałem, że BluOS został preferowaną platformą systemową dla produktów tego producenta w przyszłości.

„Istnieje rosnąca lista i szeroki wybór rozwiązań bezprzewodowych audio multiroom, które mogą wybrać firmy głośnikowe i tworzyć na ich oparciu produkty” – powiedział Lars Worre, Dyrektor Zarządzający Dali. „Nasz zespół przeanalizował istniejące opcje, a nasze wymagania jakościowe naprowadziły nas na platformę BluOS, która zasłużyła już na reputację światowego lidera w tej dziedzinie. Dla Dali stanowi to solidną podstawę i wyznacza ścieżkę rozwoju dla przyszłych produktów oferujących zwiększoną elastyczność dla wymagających klientów na całym świecie”.

„Dali jest firmą o doskonałej reputacji w swojej 34-letniej historii niezachwianego poświęcenia w dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości dźwięku” – skomentował Gordon Simmonds, CEO Lenbrook Corp, firmy prowadzącej program rozwoju BluOS. „Mając na względzie nasze korzenie osadzone w świecie audio high fidelity, po prostu nie pozwolimy firmom związanym z technologiami komputerowymi na przekonywanie użytkowników, że skompresowane audio jest prawdziwym hi-fi, podczas gdy my wiemy, że tak nie jest. W tym kontekście decyzja Dali, by dołączyć do ekosystemu BluOS jest kolejnym ważnym sygnałem dla świata, że wygodny i nowoczesny dostęp do muzyki wysokiej rozdzielczości jest ważny, a BluOS jest wybraną platformą do tego ambitnego zadania”.

BluOS jest niezależną od marki platformą, co oznacza, że jakikolwiek produkt zgodny z technologią BluOS podłączony do tej samej sieci Wi-Fi może współdzielić biblioteki muzyczne i playlisty, niezależnie od marki głośnika lub komponentu audio.Więcej o...
DALI

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer