04 Maj 2016

Constellation Audio na High End 2016

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: CONSTELLATION AUDIO

Firma Constellation Audio zaprezentuje podczas tegorocznej edycji targów High End referencyjny przedwzmacniacz Altair II oraz flagowe monobloki Hercules II.

Oba z wyżej wymienionych urządzeń zostały wyróżnione przez amerykańskie czasopismo „The Absolute Sound” wspólną nagrodą „Overall Product of the Year Award”. Jak zwraca uwagę producent, sukces ten nie był przypadkowy. Zarówno Altair II, jak i Hercules II są owocem ciągłego, ponad 6-letniego rozwoju oryginalnych konstrukcji (modeli Altair oraz Hercules). Zdaniem firmy, nowa linia Reference Series (w skład której wchodzą oba produkty) „definiuje na nowo transparentność i rozdzielczość po stronie przedwzmacniacza, łącząc te cechy z niedoścignioną finezją i kontrolą wzmacniacza”.

Z możliwościami nowych wersji Altaira i Herculesa będzie można zapoznać się w Atrium 4, Room F118. Targi High End 2016 odbędą się w dniach 5-8 maja tego roku w centrum MOC w Monachium.Więcej o...
HIGH END

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer