17 Luty 2017

Cabasse MC170

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: VOICE

Portfolio firmy Cabasse zostało poszerzone o dwa nowe modele z serii MC170. Mowa tu o kolumnach podstawkowych Antigua MC170 oraz podłogówkach Jersey MC170.

Firma Voice, polski dystrybutor marki Cabasse, podzielił się kilkoma informacjami dotyczącymi drugiej propozycji. Kolumny Jersey MC170 zostały opracowane w zupełnie nowy – dla francuskiego producenta – sposób. Nowy współosiowy głośnik średnio-wysokotonowy nigdy dotąd nie był osiągalny na tym pułapie cenowym. Cabasse wyposażył te kolumny także w nowe głośniki niskotonowe, co w połączeniu z nowym głośnikiem koaksjalnym „przyczyniło się do osiągnięcia wyjątkowo dobrej integracji dźwiękowej, muzycznej uniwersalności, a gęste i precyzyjne niskie tony tylko dopełniły całość muzycznego przekazu”.

Kolumny Cabasse z rodziny MC170 są już dostępne w sprzedaży. Model Antigua MC170 został wyceniony na kwotę 2290 (czarny heban, naturalny dąb) lub 3290 zł (wysokiej klasy czarny i biały lakier fortepianowy); z kolei kolumny wolnostojące Jersey MC170 kosztują 4290 (czarny heban, naturalny dąb) lub 6290 zł (wysokiej klasy czarny i biały lakier fortepianowy).Więcej o...
CABASSE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer