14 Listopad 2017

Raz jeszcze o konkursie „High Fidelity” na Audio Video Show 2017

TARGI SPRZĘTU AUDIO/VIDEO

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Targi Audio Video Show 2017 zbliżają się wielkimi krokami. Największa tego typu impreza w Polsce rozpocznie się już za trzy dni, 17 listopada. Z tej okazji chcielibyśmy Państwu przypomnieć o konkursie organizowanym przez „High Fidelity”.

Wraz z firmami Pylon Audio, Fezz Audio oraz Audiophase zorganizujemy konkurs Okładka HF 2017. Zasady zabawy są proste: na terenie całej wystawy rozmieszczone będą rollupy oraz powiększone zdjęcia okładek „High Fidelity” z 2017 roku. Aby wziąć udział w konkursie, należy znaleźć wszystkie 12 okładek, zrobić sobie z nimi zdjęcie i wysłać na adres podany TUTAJ. Wśród zgłoszonych uczestników wybierzemy jedną osobę, która otrzyma system złożony przez ekspertów z „High Fidelity”; w jego skład wejdą między innymi kolumny głośnikowe Pylon Audio Sapphire 25 czy najnowszy wzmacniacz lampowy Fezz Audio Alfa Lupi.

Do zobaczenia na targach!Więcej o...
AUDIO VIDEO SHOW

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer