28 Październik 2015

Audio Center Poland na Audio Video…

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Podczas targów Audio Video Show swoją ofertę zaprezentuje krakowska firma Audio Center Poland, dystrybutor urządzeń takich marek, jak Arcam Audio, Monitor Audio, TAD czy Naim Audio.

Systemy zaproponowane przez ACP będzie można znaleźć w dwóch salach w hotelu Radisson Blu Sobieski. W pierwszej z nich, sali Arkadia I-III pokazany zostanie zestaw złożony z odtwarzacza CDS27, przedwzmacniacza C49 i dwóch końcówek mocy P49 Arcama, kolumn głośnikowych Monitor Audio Platinum PL200 oraz kabli Wireworlda i Chorda. Interesująco zapowiada się też system, który znajdzie się w sali Arkadia IV-V, gdzie zagrają elektronika Naima (odtwarzacz/serwer HDD UnitiServe, przedwzmacniacz z funkcją streamera NAC-N272, końcówka mocy NAP300DR oraz zasilacz XPS DR) i kolumny głośnikowe TAD Compact Evolution One. Całość zostanie spięta okablowaniem Chorda oraz Naima.

Targi Audio Video Show odbędą się w dniach 6-8 listopada tego roku w Warszawie. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.Więcej o...
AUDIO VIDEO SHOW

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer