21 Styczeń 2018

Zmiany w wyglądzie „High Fidelity”

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

„High Fidelity” pragnie nieustannie zmieniać się dla swoich czytelników. Pragniemy nieustannie się rozwijać, oferując możliwie najlepsze doświadczenie magazynu przeznaczonego dla miłośników sprzętu audio i dobrej muzyki. Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić nowy, bardziej przejrzysty i atrakcyjny wizualnie system prezentowania referencyjnego systemu odniesienia, którym posługujemy się w redakcji na co dzień.

Jedną z cech „High Fidelity” jest nieustanne odnoszenie się do różnych modeli sprzętu i wspomnień z nim związanych. Idąc wbrew dziennikarskim trendom, redaktorzy „High Fidelity” porównują bezpośrednio testowane urządzenia, umieszczając je zawsze w kontekście głównego systemu odniesienia, którym dysponujemy. Wierzymy, że takie podejście nie tylko oferuje lepszy wgląd w nasze testy, ale jest po prostu najbardziej uczciwe zarówno względem czytelników, jak i dystrybutorów/przedstawicieli firm audio.

Dlatego też postanowiliśmy zaoferować przejrzysty i – mamy nadzieję – atrakcyjnie wizualny system prezentowania systemu odniesienia „High Fidelity”. Dzięki temu czytelnicy naszego magazynu jeszcze szybciej i prościej będą mogli znaleźć interesujące ich informacje dotyczące tego aspektu.

By zobaczyć efekt tych zmian, wystarczy wejść do dowolnego testu (na przykład TEGO) i zjechać na sam dół.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer