31 Sierpień 2016

Sonos i Spotify – WSPÓŁPRACA

INNE

Źródło: SPOTIFY

Serwis Spotify oraz firma Sonos ogłosiły nawiązanie ścisłej współpracy, dzięki, której wszyscy miłośnicy muzyki korzystający z usługi Spotify Premium za pośrednictwem wyrobów sygnowanych marką Sonos będą mieli możliwość łączenia się ze swoim domowym systemem audio bezpośrednio z poziomu aplikacji najpopularniejszego serwisu streamingowego. Spotify to pierwsza tego typu usługa, której użytkownicy mogą swobodnie sterować odtwarzaną muzyką, bez konieczności korzystania z aplikacji Sonos. Co więcej, systemem audio można od teraz sterować, znajdując się również poza domem.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani nawiązaniem współpracy z marką Sonos oraz tym, że doświadczenie słuchania muzyki w domu będzie jeszcze lepsze. Użytkownicy Spotify będą mogli płynnie przechodzić ze słuchania muzyki na słuchawkach do samochodu, następnie do komputerów, a po powrocie do domu przełączać się automatycznie na swój domowy system Sonos, mając pełny dostęp do ulubionych funkcjonalności Spotify bezpośrednio z poziomu aplikacji” – skomentował nawiązanie współpracy obu firm Gustav Söderström, Chief Product Officer w Spotify.Więcej o...
SONOS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer