13 Maj 2021

Naim Uniti Atom Headphone Edition | premiera w Q21

Audiofilski system all-in-one czy strumieniowy wzmacniacz słuchawkowy – po prostu Naim Uniti Atom Headphone Edition.

Źródło: Salon Q21

→ ODTWARZACZPLIKÓW AUDIO

Dopiero co informowaliśmy państwa o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji odtwarzacza plików Naim Uniti Atom, przygotowanej z myślą o miłośnikach słuchawek, a już salon Q21 zaprasza na polską premierę tego urządzenia!


Naim Audio - White - Uniti Atom HE Front Headphones Clear MG 2


Zoptymalizowana pod kątem słuchawek wersja systemu Unity Atom brytyjskiego specjalisty od sprzętu muzycznego, łączy w sobie urządzenie do transmisji strumieniowej dla platform takich jak TIDAL i Spotify z wysokiej jakości wzmacniaczem słuchawkowym i nie tylko.

▌  Pliki

Urządzenie obsługuje pliki do 24 bitów/384 kHz w formatach WAV, FLAC i AIFF, a także ALAC. W przypadku plików MP3 i AAC dostępna jest obsługa do 48 kHz/320 kbitów (16 bitów) oraz do 48 kHz (16 bitów) OGG i WMA. Jest też obsługa plików DSD64 i DSD128, a wreszcie obsługa SBC i AAC przez Bluetooth.

Wzmacniacz

Sam wzmacniacz pracuje w klasie A, która może przełączyć się na klasę AB. Zwykle przy normalnej głośności trzyma się klasy A, ale gdy zwiększysz moc – i impedancja słuchawek spadnie – wtedy może dodać moc klasy AB.


Naim Audio - White - Uniti Atom HE Front Playing Music Clear Screen


Uniti Atom Headphone Edition może również pełnić rolę przedwzmacniacza strumieniowego, zasilającego aktywne głośniki w systemie instant, lub wzmacniacza mocy napędzającego głośniki pasywne.

Jeżeli chcą się państwo przekonać się jak to wszystko działa – salon Q21 serdecznie zaprasza na prezentacje.

Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
NAIM

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer