31 Marzec 2021

Naim Mu-so 2 Wood Edition

System all-in-one w nowym wykończeniu

Źródło: FNCE

→ SYSTEM ALL-IN-ONE

Naim Audio przedstawił nową wersję wykończenia, Wood Edition, systemu all-in-one Mu-so 2.


Naim Mu-so 2 Wood Edition 1


Na jego obudowę wykorzystano szlachetne drewno liściaste Ayous, fachowo obrobione i polakierowane, aby nadać mu wygląd podobny do jasnego dębu. Radiator Mu-so ma również nowy odcień anodowanego aluminium, a całość została wykończona neutralną akustycznie, tkaną maskownicą.

Ta sama tkanina maskownicy jest również dostępna w głośnikach Sopra z wykończeniem w kolorze jasnego dębu od Focal, partnerskiej marki Naim – co pozwala bezproblemowo cieszyć się harmonijnym stylem i dźwiękiem w całym domu, od salonu po kuchnię.

Łącząc wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku i ponadczasowy dizajn z luksusowym nowym wykończeniem, Mu-so Wood Edition jest doskonałym systemem dźwięku klasy premium dla domów o klasycznych lub współczesnych wnętrzach – powiedział Naim Product Manager, Stuart Brown.

Funkcjonalność

Mu-so Wood Edition oferuje bezprzewodowy streaming wszystkich serwisów muzycznych, kontrolowanych za pomocą aplikacji Naim lub bezpośrednio z urządzeń mobilnych – Spotify Connect, TIDAL i Qobuz – a wbudowany Chromecast zapewnia dostęp do Deezer, Google Play Music i wielu innych funkcji, w tym kompatybilność z Asystentem Google. Obsługa AirPlay 2 zapewnia zgodność z Apple Music i integrację z Apple Home, w tym możliwość sterowania głosowego Siri. Dostępne jest również odtwarzanie muzyki przez Bluetooth.


 

Naim Mu-so 2 Wood Edition 4


Mu-so Wood Edition może również odtwarzać dźwięk telewizora – po prostu podłączamy go wykorzystując HDMI ARC. Funkcja multiroom umożliwia streaming tego samego utworu z perfekcyjną synchronizacją lub odtwarzanie różnej muzyki w różnych pokojach..

Dostępność i cena

System Mu-so Wood Edition (Light Oak) jest dostępny w autoryzowanych punktach sprzedaży w sugerowanej cenie 7999 zł. Modele Mu-so 2 generacji, Mu-so Qb 2. generacji i Mu-so for Bentley Special Edition pozostają w ofercie jako opcje dodatkowe lub alternatywne.

www.NAIMAUDIO.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
NAIM

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer