09 Marzec 2015

Kradzież sprzętu z fabryki Audeze

SŁUCHAWKI

Źródło: AUDEZE

Jak można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu wydanym dwa dni temu przez firmę Audeze, znany producent high-endowych słuchawek został okradziony z produktów wartych ok. 250 000 dolarów.

Amerykańska firma twierdzi, że rabunek był doskonale zaplanowany i dokonany przez grupę „fachowców”, którym nie tylko udało się bezproblemowo przejść przez ochronę fabryki, ale również szybko i bezproblemowo wywieźć cenny towar. Obecnie sprawę bada policja, zaś Audeze czeka na wszelkie informacje dotyczące kradzieży (można pisać na adres mailowy support@audeze.com). Producent przestrzega jednocześnie przez kupowaniem sprzętu sygnowanego marką Audeze po znacznie zaniżonych cenach i od niepewnych sprzedawców – istnieje bowiem szansa, że klient nabędzie skradziony towar.

Na sam koniec warto dodać, iż wysyłka nowych słuchawek z katalogu firmy, EL-8 (więcej o tym produkcie można przeczytać TUTAJ), odbędzie się bezproblemowo – złodzieje nie dostali się do hali, gdzie były trzymane.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer