11 Styczeń 2015

Audeze na CES 2015

TARGI ELEKTRONIKI KONSUMENCKIEJ

Źródło: AUDEZE

Podczas targów CES w Las Vegaz firma Audeze zaprezentowała dwa nowe produkty – słuchawki nauszne EL-8 oraz DAC/wzmacniacz słuchawkowy Deckard.

EL-8 to słuchawki planarne, które mają stanowić tzw. „entry level” do oferty firmy. Relatywnie niedrogie, szczególnie jak na Audeze, bo kosztujące 600 funtów (ok. 3100 zł), oferujące, według zapowiedzi Audeze, wysokiej klasy dźwięk, zaprojektowane przez firmę współpracującą z koncernem samochodowym BMW, EL-8 mają być pierwszym krokiem do poznania reszty produktów, które amerykańska firma ma w ofercie. W ramach ciekawostki warto dodać, że EL-8 zbudowane są z materiałów oryginalnie zaprojektowanych przez NASA.

Nowością w ofercie Amerykanów jest także nowy DAC/wzmacniacz słuchawkowy Deckard, który jest w stanie przekonwertować sygnał PCM do 32 bitów/384 kHz. Deckard wyposażony jest zarówno w wejścia cyfrowe (USB), jak i analogowe. Póki co nieznana jest jego cena oraz data premiery. 

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer