09 Luty 2017

Harman Kardon SB 20

SOUNDBAR

Źródło: SUPORT

SB 20 to nowy system typu soundbar z technologią Bluetooth w ofercie marki Harman Kardon; jest on obecnie dostępny w sprzedaży.

Harman Kardon SB 20 to kompaktowy system typu soundbar umożliwiający połączenie całego centrum rozrywki domowej, w tym odtwarzania filmów, muzyki i gier. Można się z nim połączyć poprzez złącze HDMI (ARC), wejście optyczne lub Bluetooth; dodatkowo do soundbaru można bezprzewodowo podłączyć smartfon lub tablet. Bezprzewodowy subwoofer zapewnia, jak podaje Suport – polski dystrybutor HK, „potężne basy i ożywia doznania kina domowego”. Soundbar, jak kontynuują Polacy, „idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Bezproblemowo integruje się z większością stylowych telewizorów o wąskim profilu”.

W oficjalnych materiałach prasowych Suport zwraca ponadto uwagę na technologię Harman Volume; umożliwia ona utrzymanie głośności na stałym, wybranym przez użytkownika poziomie. Funkcja Harman Volume automatycznie wyrównuje wszystkie narzucane użytkownikowi zmiany.

Harman Kardon SB 20 jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena detaliczna wynosi 1699 zł.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia: 45 – 20 000 Hz
Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 100 dB
Moc wyjściowa: 300 W
Łączność Bluetooth: 3.0
Maksymalna skala Bluetooth: 10 m
Wymiary soundbaru (D x S x W): 1008 x 54 x 97 mm
Waga soundbaru: 2,3 kg
Wymiary subwoofera (D x S x W): 240 x 240 x 318 mm
Waga subwoofera: 5,1 kgWięcej o...
HARMAN KARDON

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer