11 Styczeń 2018

Harman Kardon OMNI+

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Harman Kardon Omni+ to nowa seria głośników multimedialnych, która w tej chwili obejmuje trzy modele: głośnik mono Omni 10+, głośnik stereo Omni 20+ oraz przenośny bezprzewodowy system muzyczny Omni 50+. W niedalekiej przyszłości mają pojawić się jeszcze dodatkowe dwa elementy systemu: Adapt+ oraz Omni Bar+. 

Jak czytamy w informacji prasowej podesłanej przez firmę Suport – polskiego dystrybutora marki, „seria Harman Kardon Omni+ to wyjątkowy produkt i odpowiedź na współczesne potrzeby rynku”. Czym jednak charakteryzuje się seria Omni+? „To – jak czytamy dalej – łatwe w skonfigurowaniu głośniki bezprzewodowe, które umożliwiają odtwarzanie muzyki HD, a także zapewniają dostęp do technologii Spotify Connect oraz Chromecast”.

Spotify Connect pozwala na odtwarzanie muzyki z serwisu Spotify na głośniku Omni+ bezpośrednio z chmury z pominięciem urządzenia źródłowego; z kolei Chromecast zapewnia dostęp do ogromnej liczby aplikacji współpracujących z tą technologią i, analogicznie do Spotify Connect, pozwala na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z chmury z pominięciem urządzenia źródłowego. Muzyka może być przesyłana przez Bluetooth oraz za pomocą wejścia AUX, ale najważniejszym rozwiązaniem jest możliwość przesyłania jej przez dwupasmowe połączenie Wi-Fi. Produkty wchodzące w skład rodziny Omni+ współpracują również z serią Omni, można zatem nową serią rozbudowywać już istniejący system audio.Więcej o...
HARMAN KARDON

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer