19 Grudzień 2017

Harman Kardon ONYX STUDIO 4

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Ofertę firmy Harmon Kardon zasilił nowy model głośnika Bluetooth – Onyx Studio 4.

Do Onyxa Studio 4 urządzenia źródłowe podłączyć można bezprzewodowo za pomocą technologii Bluetooth albo przewodowo za pomocą wejścia AUX. Dzięki funkcji Harman Kardon Connect+ głośnik umożliwia połączenie ponad 100 głośników wyposażonych w tę samą funkcję. Ciekawostką jest, że Harman Kardon Connect+ współpracuje także z funkcjonalnością JBL Connect+. Dopełnieniem oferowanych przez głośnik Onyx Studio 4 funkcji jest wbudowany mikrofon wyposażony w technologię tłumienia zakłóceń i echa VoiceLogic, która zapewnia czyste połączenia głosowe. Najnowsza propozycja sygnowana logiem Harman Kardon jest w stanie pracować do 8 godzin bez przerwy, na jednym ładowaniu.

Urządzenie pozwala na bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie muzyki w technologii Bluetooth. W tym samym czasie można z głośnikiem połączyć do 2 urządzeń źródłowych i odtwarzać muzykę na przemian. Jednym kliknięciem przycisku możliwy jest również dostęp do Siri lub Google Now z poziomu głośnika. Funkcję tę można łatwo skonfigurować za pomocą aplikacji Harman Kardon Connect.

Zwieńczeniem całości jest design i wysoka jakość wykonania modelu Onyx Studio 4. Głośnik dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i niebieskiej, a kupić go można w sklepach sieci Media Markt, Saturn, Media Expert, iSpot oraz Cortland.Więcej o...
HARMAN KARDON

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer