08 Sierpień 2016

Harman Kardon ONYX STUDIO 3

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Onyx Studio 3 to najnowszy głośnik Bluetooth firmy Harman Kardon. Charakteryzuje się on – jak podaje firma Suport, polski dystrybutor marek wchodzących w skład koncernu Harman –  „zachwycającym i potężnym dźwiękiem” oraz „gustownym wzornictwem”.

Do stworzenia głośnika Onyx Studio 3 wykorzystano wysokiej klasy materiały premium. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi można z niego bezprzewodowo słuchać muzyki do pięciu godzin, zaś technologia Wireless Dual Sound pozwala dodatkowo wzmocnić muzyczne doznania dzięki połączeniu dwóch głośników. Model ten wyposażono również w mikrofon, który umożliwia wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych. Co więcej, Onyx Studio 3 wykorzystuje  technologię tłumienia szumów i echa, zapewniającą czystość brzmienia rozmów. Strumień audio przesyłany jest bezprzewodowo za pośrednictwem technologii Bluetooth, a do głośnika podłączyć można do trzech urządzeń jednocześnie, by odtwarzać z nich muzykę naprzemiennie.

Dzięki wspomnianemu we wstępie „gustownemu wzornictwu” głośnik ma stać się stylowym dodatkiem, który wzbogaci wystrój każdego wnętrza. Charakterystyczny design marki i przyjemne w dotyku materiałowe wykończenie zapewniają stylowy wygląd głośnika, który prezentuje się świetnie w każdym otoczeniu, także w plenerze.

Warto dodać, iż w prasie branżowej zaczęły pojawiać się pierwsze testy tego produktu. Z pierwszym polskim artykułem poświęconym modelowi Onyx Studio 3 można zapoznać się TUTAJ.

Głośnik dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. W sprzedaży na polskim rynku pojawi się w sierpniu tego roku. Jego cena detaliczna wynosi 999 zł.

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth: 4.1
Moc (zasilanie przez kabel/bateria): 4 x 15/4 x 7,5 W
Pasmo przenoszenia: 50 – 20 000 Hz (-6 dB)
Stosunek sygnał/szum: 80 dB
Zasilanie: 19 V/2 A
Wymiary (W x S x G): 278 x 162,8 x 258 mm
Waga: 2 kgWięcej o...
HARMAN KARDON

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer