23 Lipiec 2015

Harman Kardon ONYX STUDIO 2

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Harman Kardon poszerzyła swoją ofertę bezprzewodowych głośników Bluetooth o nowy model Onyx Studio 2. Celem, którzy przyświecał inżynierom firmy przy jego produkcji, było zaoferowanie „najlepszego w swojej klasie dźwięku”, a także nowoczesnego wzornictwa.

Dzięki wygodzie, jaką zapewnia bezprzewodowa łączność Bluetooth, oraz akumulatorowi litowo-jonowemu, można cieszyć się pięciu godzinami nieprzerwanie odtwarzanej muzyki. Zestaw Harman Kardon Onyx Studio 2 wyposażono w nowe funkcje, takie jak wbudowany głośnik z funkcją mikrofonu, technologia tłumienia zakłóceń i echa Harman VoiceLogic oraz dodatkowe wyjście. Onyx Studio 2 jest wykony z najwyższej jakości materiałów, jego wyszukana konstrukcja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających estetów, a brzmienie ucieszy każdego entuzjastę produktów Harman Kardon. Połączenie bezprzewodowe Bluetooth z trybem społecznościowym pozwala podłączyć do głośnika nawet dwa urządzenia na raz i bawić się ze znajomymi w didżeja.

Specyfikacja techniczna:

Liczba kanałów: 4
Głośniki: 2 głośniki niskotonowe, 2 głośniki wysokotonowe, 2 membrany pasywne
Praca w trybie bi-amp: 4 x 15 W
Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 95 dB przy 1 m
Zasilanie: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
Zasilacz: 19 V, 2,0 A
Wbudowany akumulator: 3,7 V, 2600 mAh, litowo-jonowa bateria wielokrotnego
ładowania
Czas ładowania baterii: 5 godzin
Czas odtwarzania muzyki: do 5 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)
Pobór mocy: maks. 38 W; <1 W w trybie gotowości
Impedancja głośników: 4 omy na głośnik
Moc nadajnika: <4 dBm
Modulacja: GFSK / π/4-DQPSK / 8DPSK
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 3.0 A2DP v1.3 AVRCP v1.5
Wymiary (S x W x G): 280 x 161 x 260 mm

Harman Kardon Onyx Studio 2 jest już dostępny – w białej i czarnej wersji kolorystycznej – w sprzedaży w sklepach Media Markt i Saturn. Jego cena wynosi 999 zł.Więcej o...
HARMAN KARDON

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer