15 Listopad 2016

Harman Kardon ONYX MINI

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Harman Kardon Onyx Mini to najnowszy głośnik Bluetooth w ofercie amerykańskiego producenta. Jak podaje firma Suport, polski dystrybutor marki, model Onyx Mini został „zaprojektowany dla tych miłośników muzyki, którzy wymagają od głośnika pięknego wyglądu oraz mocnego brzmienia”.

Harman Kardon Onyx Mini to w pełni funkcjonalny głośnik bezprzewodowy wykonany z najwyższej jakości materiałów premium. Z Onyxem Mini fani muzyki mogą łączyć się bezprzewodowo z innym głośnikiem wyposażonym w technologię Harman Kardon Dual Sound (np. Harman Kardon Go+Play, Harman Kardon Onyx Studio 3 czy inny Harman Kardon Onyx Mini) i uzyskać tym samym zwielokrotnione brzmienie. Ponadto do Onyxa Mini podłączyć można aż trzy różne urządzenia będące źródłem dźwięku, a jego wbudowany akumulator gwarantuje do 10 godzin pracy. Dodatkowo głośnik wyposażono we wbudowany mikrofon oraz technologię tłumienia echa i zakłóceń, dzięki czemu powinien sprawdzić się także podczas połączeń konferencyjnych.

„Harman Kardon to marka, która zobowiązuje, a produkty przez nią firmowane są eleganckie, doskonale brzmią, a doświadczenia odsłuchu, które dostarczają, są po prostu perfekcyjne” – mówi Andy Tsui, Head of Portables for Harman. Jak dodaje: „Bardzo cieszymy się, że na rynku właśnie pojawił się nowy głośnik Harman Kardon Onyx Mini. To idealne uzupełnienie każdego wnętrza nowoczesnego domu z dodatkowymi atutami w postaci przenośnej formy oraz nowoczesnego stylu”.

Harman Kardon Onyx Mini jest już dostępny w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej. Jego cena detaliczna wynosi 769 zł.

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: 2 x 45 mm
Moc: 2 x 8 W
Pasmo przenoszenia: 75 – 20 000 Hz (-6 dB)
Stosunek sygnał/szum: 80 dB (ważony charakterystyką A)
Zasilacz: 5 V 2,3 A
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowo-polimerowy (3,7 V, 3000 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 3 godziny
Czas odtwarzania muzyki: do 10 godzin (zależnie od głośności i odtwarzanych treści)
Wersja Bluetooth: 4.1
Obsługiwane profile: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6
Moc nadajnika Bluetooth: 0–9 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2402 – 2480 MHz
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, /4 DQPSK, 8DPSK
Wymiary (W x S x G): 145 x 158 x 95 mm
Waga: 587 gWięcej o...
HARMAN KARDON

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer