06 Czerwiec 2016

Harman Kardon GO+PLAY

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Go+Play to najnowszy przenośny głośnik Bluetooth firmy Harman Kardon. Został on wyposażony w cztery przetworniki, które – zdaniem firmy Suport, polskiego dystrybutora marki, „wypełniają pokój pełnym spektrum dźwięku”.

Harman Kardon Go+Play pozwala na bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe muzyki w technologii Bluetooth. W tym samym czasie do urządzenia podłączyć można do trzech urządzeń źródłowych i odtwarzać muzykę na przemian. Na pokładzie urządzenia można znaleźć akumulator, pozwalający słuchać muzyki nawet do ośmiu godzin a także ładować smartfony i tablety przez dodatkowe złącze USB. Aby zapewnić lepsze wrażenia odsłuchu, można połączyć dwa głośniki Harman Kardon z systemem Wireless Dual Sound –  wystarczy na obu głośnikach równocześnie przytrzymać przycisk Bluetooth przez 5 sekund, by cieszyć się z dobrodziejstw tego rozwiązania. Ponadto dwumikrofonowy system konferencyjny zapewniać ma „krystalicznie czyste połączenia głosowe”, dzięki technologii tłumienia zakłóceń i echa stworzonej przez Harmana.

Wisienką na torcie jest fakt, że model Go+Play został wykonany z najwyższej klasy materiałów – jego uchwyt ze stali nierdzewnej i maskownica z tkaniny stanowią atrakcyjny element dekoracyjny w domu i podkreślają styl w podróży.

Głośnik Harman Kardon Go+Play jest już dostępny w sprzedaży w białej i czarnej wersji kolorystycznej. Jego cena detaliczna wynosi 1299 zł.

Specyfikacja techniczna:

Moc znamionowa: 4 x 25 W (tryb zasilania sieciowego)
Pasmo przenoszenia: 50 – 20 000 Hz (–6 dB)
Stosunek sygnał/szum: 80 dB (ważony charakterystyką A)
Rodzaj akumulatora: Akumulator 22.2Wh
Zasilacz: 19 V, 3 A
Wymiary (S x W x G): 417,50 x 181,50 x 211,50 mm
Waga: 3,5 kgWięcej o...
HARMAN KARDON

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer