25 Maj 2017

Harman Kardon AURA STUDIO 2

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Głośnik Bluetooth Aura Studio marki Harman Kardon doczekał się nowej, odświeżonej wersji. Premierowy model z numerem „2” w nazwie ma – podobnie jak swój poprzednik – hipnotyzować wyglądem nawiązującym do głośnika HK Soundsticks, będącego częścią wystawy stałej w MoMA (Museum of Modern Art) w Nowym Jorku.

Na pokładzie modelu Aura Studio 2 znalazło się miejsce na sześć przetworników średnio-niskotonowych (o średnicy 1,5 cala) oraz 4,5-calowy subwoofer. Zostały one rozmieszczone w taki sposób, iż najnowszy przenośny głośnik HK równomiernie rozprowadza dźwięk po pomieszczeniu w 360-stopniowym zakresie. Co więcej, dzięki wykorzystaniu technologii DSP firmie Harman Kardon udało się jeszcze bardziej zoptymalizować brzmienie.

Ciekawie prezentuje się także funkcja Dual Sound, która pozwala na bezproblemowe połączenie dwóch głośników Aura Studio 2 lub zintegrowania jednego z ich z innymi produktami Harmana. Całość – pod względem wizualnym – dopełnia białe podświetlenie płynące ze środka konstrukcji w kształcie turbiny oraz pierścień diod LED.

Głośnik Harman Kardon Aura Studio 2 jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena detaliczna wynosi 1399 zł.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia: 50 – 20 000 Hz
Stosunek sygnał szum: 80 dB
Moc wzmacniacza: 1 x 30 + 2 x 15 W
Pobór mocy (tryb eko-gotowości/maksymalny): < 0,5/57 W
Zasilanie: 19 V DC, 3 A
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
Moc nadajnika Bluetooth: Maks. 10 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSKWięcej o...
HARMAN KARDON

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer