21 Czerwiec 2016

Harman i Asus – WSPÓŁPRACA

INNE

Źródło: SUPORT

Koncern HARMAN oraz firma Asus ogłosiły globalne partnerstwo w dziedzinie audio. Dzięki niemu głośniki marki Harman Kardon staną się podstawowym wyposażeniem nowych ultrabooków, notebooków oraz monitorów marki Asus.

Partnerstwo koncernu Harman i marki Asus przewiduje umieszczenie już w 2016 roku głośników Harman Kardon w nowych produktach Asus, takich jak ultrabooki, notebooki, laptopy oraz wybrane modele monitorów. Ścisła współpraca inżynierów Harmana i firmy Asus miała na celu – jak podaje firma Suport, polski dystrybutor urządzeń wchodzących w skład koncernu Harman – „stworzenie jeszcze bardziej zachwycającego odsłuchu audio – o znakomitej, dynamicznej skali i precyzji”. „Ich wspólne wysiłki poskutkowały tym – kontynuuje Suport – że klient końcowy doświadczy brzmienia spełniającego wysokie standardy Harman Kardon”.

„Koncern Harman to idealny partner dla marki Asus, gdyż obie firmy fascynuje technologia i innowacje” – powiedział S.Y. Hsu, Vice Dyrektor Asus Corporate. Jak dodał: „Wyjątkowe brzmienie głośników Harman Kardon z pewnością pozwoli naszym produktom osiągnąć kolejny poziom doskonałości i dostarczy niewiarygodnych wrażeń audio użytkownikom naszych komputerów. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo pomoże nam znacznie rozwinąć nasz biznes”.

„Asus posiada bardzo dobrą reputację jako producent wysokiej jakości komputerów i monitorów, a Harman Kardon to wyrafinowana i rozpoznawalna marka, która dostarcza wytworne brzmienie i wyjątkowy design. To sprawia, że podjęte partnerstwo jest bardzo obiecujące i dostarczy użytkownikom komputerów najlepsze technologie, piękny wygląd i nadzwyczajne możliwości audio, a to rzadka i cenna kombinacja” – o współpracy wypowiedział się Dave Rogers, Senior VP i General Manager odpowiedzialny za Consumer Audio Business w koncernie Harman. „Brzmienie to istotny czynnik jeśli chodzi o elektronikę konsumencką, choć często jest przesłonięty rozwiązaniami video. Asus rozumie, że moc i personalizacja brzmienia jest coraz bardziej dostrzegana i słyszana przez konsumentów” – kontynuuje.

Już w tym roku pojawią się pierwsze produkty Asus wyposażone w audio Harman Kardon.Więcej o...
HARMAN

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer