20 Sierpień 2018

Cztery nagrody dla koncernu Harman (EISA 2018-2019)

DYSTRYBUCJA

Źródło: SUPORT

Stowarzyszenie EISA przyznało, jak co roku, nagrody dla wybranych przez siebie produktów audio. Jak można się było spodziewać, część wyróżnień powędrowała w stronę urządzeń z koncernu Harman. Tym razem na laury zwycięzców zasłużyły: słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów AKG N700NC, bezprzewodowe słuchawki douszne JBL Endurance DIVE, głośnik przenośny JBL Xtreme 2 oraz głośnik smart Harman Kardon Citation 500.

EISA (ang. European Imaging and Sound Association), czyli Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku zrzesza 50 magazynów z 20 krajów europejskich. Nagroda, którą przyznaje co roku, wręczana jest w różnych kategoriach. Podstawą członkostwa w Stowarzyszeniu jest wydawanie miesięcznika drukowanego, a nie tylko w wersji elektronicznej, zaś członkami EISA są redaktorzy naczelni magazynów, a nie ich wydawcy.Więcej o...
HARMAN

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer