24 Maj 2016

Harman – DZIEŃ MATKI

DYSTRYBUCJA

Źródło: SUPORT

Dzień Matki to jedno z najbardziej znanych świąt na świecie. W Polsce obchodzone jest 26 maja, ale w innych krajach jest to często pierwsza lub druga niedziela maja. Z jego okazji firma Suport, polski dystrybutor marek skupionych w koncernie Harman, przygotowała krótką listę prezentów audio, którymi można obdarować swoją mamę.

Jak podaje Suport, jednym z ciekawszych pomysłów na prezent może być głośnik bezprzewodowy  – JBL Clip+. Ten przenośny głośnik Bluetooth z zestawem głośnomówiącym oraz wbudowanym zaczepem i przewodem audio 3,5 mm jest odporny na zachlapania i idealny na każdą podróż. Można zabrać go do ogrodu, w góry, na rower, na grilla czy nad rzekę. Jest ultralekki, ultrawytrzymały i ultrafunkcjonalny.

Innym ciekawym pomysłem, zdaniem Polaków, może być elegancki i funkcjonalny radiobudzik – JBL Horizon. To wyjątkowy i praktyczny głośnik Bluetooth o niebanalnym designie, który łączy w sobie zegar z radiem, nastrojową lampę LED oraz stację ładującą inne urządzenia przenośne w jednym. Jego okrągła, kompaktowa forma znakomicie powinna uzupełnić każdy wystrój, a miękkie, gumowe wykończenia są miłe w dotyku.

Nieco droższą propozycją prezentu jest bezprzewodowy głośnik JBL Pulse 2. To przenośny głośnik Bluetooth z interaktywnymi pokazami świetlnymi. Wielobarwne wizualizacje w dowolnej chwili można zmieniać bądź dostosować do otoczenia. Dzięki wbudowanemu sensorowi ledowemu JBL Prism pokaz świetlny można zsynchronizować z tłem lub wybranym kolorem – wystarczy nakierować go na odpowiednią powierzchnię i nacisnąć przycisk. Wówczas JBL Pulse 2 przybierze na swoim wyświetlaczu wskazany kolor. Ponadto za pomocą aplikacji korzystać można też z zaprojektowanych pokazów. Wbudowany akumulator zapewnia do 10 godzin odtwarzania muzyki, a mikrofon i technologia tłumienia szumów umożliwiają nieskrępowane prowadzenie rozmów telefonicznych.Więcej o...
HARMAN

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer