21 Maj 2021

Bang & Olufsen Beosound Explore

Beosound Explore - pierwszy głośnik Bang & Olufsen z Bluetooth 5.2

Źródło: Audio Klan

→ GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

Beosound Explore jest nowym głośnikiem bezprzewodowy marki Bang & Olufsen. Jest to pierwszy model tego producenta, w którym zaimplementowano moduł Bluetooth 5.2. Firma deklaruje średni czas odtwarzania muzyki na poziomie 27 godzin na jednym naładowaniu baterii.


Bang & Olufsen Beosound Explore (3)


Bang & Olufsen wprowadza do oferty nowy głośnik bezprzewodowy, który wspiera szybkie parowanie urządzeń z systemów Apple, Google i Microsoftu. Zobaczmy, co jeszcze oferuje to urządzenie.

„Stworzyliśmy Beosound Explore, aby był naszym najwytrzymalszym głośnikiem, który może wytrzymać działanie elementów zewnętrznych. Głośnik jest pyło- i wodoodporny, ucieleśniony w odpornej na zarysowania powierzchni z anodyzowanego aluminium typu 2. Wyjątkowa jakość dźwięku jak na swój rozmiar sprawia, że Beosound Explore jest idealnym towarzyszem każdej przygody” – mówi Christoffer Poulsen, Senior Vice President of Product Management w Bang & Olufsen.

Beosound Explore to pierwszy głośnik bezprzewodowy marki Bang & Olufsen, który ma moduł Bluetooth 5.2. Pod obudową znajduje się bateria o pojemności 2400 mAh. Producent deklaruje, że na średnich ustawieniach głośności jedno naładowanie pozwoli na 27 godzin odtwarzania muzyki.


Bang & Olufsen Beosound Explore (2)


Ponadto Beosound Explore oferuje zgodność z normą IP67. To oznacza, że jest wodoszczelny. Ponadto Bang & Olufsen zaimplementował w nim także wsparcie dla trybu stereo, do czego potrzebny będzie drugi egzemplarz.

Dostępność i cena

Beosound Explore w kolorze Grey Mist będzie dostępny latem 2021 w cenie 169 funtów brytyjskich, czyli ok. 883 zł.

www.BANG-OLUFSEN.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer