23 Październik 2016

Astell&Kern i TIDAL – WSPÓŁPRACA

INNE

Źródło: MIP

Firma Astell&Kern oraz platforma streamingowa TIDAL poinformowały o nawiązaniu współpracy. Oficjalnie Astell&Kern dodaje wsparcie dla serwisów TIDAL, do pełnej linii swoich odtwarzaczy HD wyposażonych w funkcje Wi-Fi. Pomimo, iż urządzenia AK już wcześniej oferowały usługi streamingowe (takie jak Groovers+, MOOV lub Deezer), to dopiero połączenie z serwisem TIDAL pozwoliło na globalne dostarczanie muzyki do odbiorców w 46 krajach.

Henry Park, dyrektor generalny firmy Iriver, posiadającej markę Astell&Kern ogłosił: „Dzięki integracji z serwisem TIDAL możemy zaoferować naszym klientom najlepszą usługę strumieniowania muzyki w jakości hi-fi obecnie dostępną na rynku. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy udostępnić naszym wiernym  użytkownikom właśnie tę usługę. Jako Astell&Kern wszyscy uważamy, że współpraca z serwisem TIDAL pozwoli dotrzeć do szerszego grona odbiorców, którzy chcą słuchać ulubionej muzyki zawsze i wszędzie. Astell&Kern zawsze poszukuje nowych możliwości, by zapewnić wszystkim miłośnikom dobrego brzmienia najlepsze rozwiązania, zarówno w domu, jak i w drodze. Nasza linia odtwarzaczy audio HighResolution jest uważana za najlepszy możliwy wybór, jeśli chodzi o bezkompromisową jakość, co sprawia, że wkładamy jeszcze więcej wysiłku by opracowywać najnowsze i najlepsze rozwiązania w dziedzinie audio”.

Wsparcie dla serwisu TIDAL będzie dostępne wraz z uaktualnieniem oprogramowania dla wszystkich produktów Astell&Kern. Kolejne uaktualnienia będą dostarczane przy pomocy technologii OTA. Jako pierwsi z nowej funkcjonalności będą mogli skorzystać posiadacze odtwarzaczy AK70, AK300, AK320 i AK380. W dalszej kolejności zaplanowane jest uaktualnienie dla modeli AK240, AK100 II oraz AK120 II. Warto dodać, iż dla polskich klientów, którzy zakupią odtwarzacze lub słuchawki marki Astell&Kern, polski dystrybutor oferuje 3-miesięczny voucher do serwisu Tidal Hi-Fi. Oferta nie jest limitowana.Więcej o...
ASTELL&KERN

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer