30 Listopad 2017

Ultrasone PRO 780I

SŁUCHAWKI

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Jakiś czas temu pisaliśmy na łamach „HF News” o dwóch nowych modelach słuchawek nausznych od Ultrasone’a: PRO 480i oraz PRO 580i. To jednak nie koniec nowości, którymi niemiecki producent uraczył nas w tym roku: rodzinę PRO zasilił także model PRO 780i.

Model PRO 780i jest następcą słuchawek oznaczonych symbolem HFI 780. Jak deklaruje Audio Center Poland, polski dystrybutor marki: „Dziedziczy po nim wszystkie jego zalety: doskonały, zbalansowany, przestrzenny dźwięk z potężnym basem i czystymi wysokimi tonami, konstrukcję zamkniętą oraz opatentowaną technologię S-Logic PLUS”. Najważniejsze różnice mają dotyczyć komfortu użytkowania, który Pro 780i ma wznieść „na nowy poziom”. Niemcy przewidzieli bowiem możliwość stosowania dwóch rodzajów padów, które można dowolnie zmieniać. Dzięki temu użytkownik może sam zdecydować czy woli wykończenie z imitacji skóry, czy też miękkiego weluru.

Opisywane tutaj słuchawki korzystają także z technologii S-Logic PLUS. Polega ona na zastosowaniu asymetrycznego układu przetworników w muszlach prawego i lewego kanału, co ma pozwolić na uzyskanie „wyjątkowo realistycznie oddanej sceny muzycznej”. Rozwiązanie to pozwala także na słuchanie na niższym poziomie głośności bez straty jakości dźwięku; co więcej, obniżenie poziomu głośności chroni uszy użytkownika zmniejszając jego zmęczenie.

Słuchawki Ultrasone PRO 780i są dostarczane z przenośnym futerałem, jedną parą poduszeczek (padów) wykończonych imitacją skóry i drugą welurem. Do kompletu dołączony został również 2,5 m kabel zakończony pozłacanym, stereofonicznym 3,5 mm jackiem oraz przejściówka na dużego jacka 6,3 mm.Więcej o...
ULTRASONE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer