01 Marzec 2018

„HIGH FIDELITY” No. 167

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Od wczoraj w sieci dostępny jest nowy numer magazynu „High Fidelity”. Marcowa odsłona przyniosła ze sobą kilka interesujących – a przynajmniej mamy taką nadzieję – tekstów. Na okładce 167. odsłony „HF” postanowiliśmy zaprezentować produkt nietypowy: przełącznik sygnału LAN Telegärtner Japan Limited M12 Switch Gold. Nie został on oceniony w klasycznym teście; zamiast tego postanowiliśmy zaprezentować jego możliwości w formie felietonu, uzupełnionego o wywiad z Marcinem Ostapowiczem, osobą, która jest odpowiedzialna za dystrybucję tego urządzenia.

Wśród przetestowanych urządzeń bez wątpienia warto wymienić wyjątkowy gramofon Pro-Ject 175 The Vienna Philharmonic Recordplayer, który został wyprodukowany – jak wskazuje nazwa – z okazji 175-lecia działalności Wiener Philharmoniker. Z kolei dla fanów high-endowego dźwięku z plików audio przygotowaliśmy test serwera/transportu plików HFAS1-XS20U marki Fidata.

16 marca uzupełnimy zawartość najnowszego wydania „High Fidelity” o kolejne artykuły. Wśród nich znajdzie się reportaż z wystawy Audio Video Show Prague 2018, test lifestyle’owych głośników Dynaudio Music 3 i Music 5, a także zbiór listów od naszych Czytelników.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer