01 Styczeń 2018

„HIGH FIDELITY” No. 165

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

W sieci pojawił się właśnie nowy numer magazynu „High Fidelity”. W pierwszej w tym roku odsłonie niepodzielnie królują testy; tych znalazło się aż 10.

Przede wszystkim warto pochwalić się testem zaprezentowanego na okładce 165. wydania „HF” kabla zasilającego WK Audio The One. Bez wątpienia na lekturę zasługuje także artykuł poświęcony topowemu kablowi zasilającemu Triple Crown Power marki Siltech; nie dość, że model ten został wyróżniony nagrodą GOLD Fingerprint, to jeszcze wszedł w skład referencyjnego systemu „High Fidelity”. Nie należy zapomnieć o Wstępniaku, który został poświęcony platformie streamingowej TIDAL.

16 stycznia zawartość nowego numeru zostanie poszerzona o kolejne testy takich urządzeń, jak: wzmacniacz zintegrowany Boulder 865, wzmacniacz słuchawkowy Luxman P-700u czy przetwornik cyfrowo-analogowy Mytek Brooklyn DAC+.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer