29 Listopad 2017

„HIGH FIDELITY” No. 164 – PODGLĄD

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Już za dwa dni do sieci trafi najnowszy, 164. numer „High Fidelity”. Z tej okazji chcielibyśmy się podzielić z Państwem krótką zapowiedzią jego zawartości.

Numer grudniowy stanie przede wszystkim pod znakiem dwóch obszernych artykułów. Jednym z nich jest tekst poświęcony najlepszym urządzeniom 2017 roku; jak zwykle, nagrodzone zostaną produkty, które skradły serce redakcji „HF” w minionych 12 miesiącach. Drugim niezwykle istotnym tekstem będzie reportaż z wystawy Audio Video Show 2017, która odbyła się w dniach 17-19 listopada tego roku w Warszawie. Z pewnością możemy także polecić test zaprezentowanego na okładce gramofonu Transrotor Massimo czy felieton poświęcony albumowi OKNOTOK formacji Radiohead.

16 grudnia dokonamy ostatniego w tym roku dorzutu tekstów; wśród nich znajdzie się relacja ze 112. spotkania Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego, test odtwarzacza SACD Ayon Audio CD-35 High Fidelity Edition czy tandemu Mojo-Poly od Chord Electronics.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer