30 Sierpień 2019

Audeze LCD-I3

SŁUCHAWKI

Źródło: AUDIO KLAN

Audeze poszerza swoją gamę o nowe słuchawki douszne LCD-i3. Model ten wprowadza wiele udoskonaleń w porównaniu ze swoim poprzednikiem, iSINE 20, i wykorzystuje rozwiązania zastosowane w starszym bracie LCD-i4. Najnowszy model gwarantuje fantastyczny dźwięk, niesamowity zakres dynamiki i wyposażony jest w komplet przewodów: Audeze CIPHER Lightning, kabel Bluetooth i standardowy kabel 3,5 mm.

Audeze prezentuje i wprowadza do sprzedaży nowe planarne słuchawki douszne LCD-i3. Model ten jest następcą niezwykle popularnych słuchawek iSINE 20 i młodszym bratem LCD-i4. Aby zapewnić najwyższą możliwą jakość dźwięku, projektanci wprowadzili wiele udoskonaleń w porównaniu z iSINE 20. Wśród nich znalazły się m.in. magnezowe otwarte obudowy i projekt maskownicy z LCD-i4, który redukuje niepożądany rezonans. Maskownica wygląda identycznie jak w modelu LCD-i4, ale w miejsce złotej siatki maskownicy Audeze zastosowało srebrną. Otwarta konstrukcja słuchawek zwiększa przejrzystość głębokiego i niesamowicie czystego basu.

Kolejne ulepszenia można znaleźć w wywodzących się z iSINE 20 przetwornikach – dzięki nim LCD-i3 mogą pochwalić się lepszą rozdzielczością w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Przetworniki o niskiej impedancji wykorzystują opatentowaną cewkę Uniforce™ i układ magnetyczny Fluxor, pozwalając uzyskać najszerszy zakres dynamiki wśród słuchawek dousznych, osiągając 130 dB bez słyszalnych zniekształceń.

Słuchawki LCD-i3 dostarczane są z kablem Audeze CIPHER Lightning, kablem Bluetooth (umożliwiającym używanie słuchawek jako bezprzewodowych) i standardowym kablem 3,5 mm, zapewniając niesamowitą wszechstronność połączeń i gwarantując audiofilską jakość dźwięku za pomocą dowolnego urządzenia. Wyposażony w układ Bluetooth 5.0 obsługujący kodeki aptX i aptX HD, moduł Bluetooth CIPHER gwarantuje 24-bitowy bezprzewodowy dźwięk o niskim opóźnieniu, zoptymalizowany pod kątem nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Aby zwiększyć komfort użytkowania słuchawki LCD-i3 wyposażone zostały w nowe „płetwy”. Ich ergonomiczne dopasowanie gwarantuje wygodę i pewność mocowania w małżowinach uszu. Osoby preferujące tradycyjne mocowanie iSINE mogą wykorzystać przeprojektowane pętle wokółuszne, które teraz zakrzywione są do środka wzdłuż tylnej części ucha, aby zapewnić doskonałe dopasowanie do uszu, niezależnie od ich kształtu i wielkości. Nowe akcesoria dołączane są do każdego egzemplarza LCD-i3 i są w pełni kompatybilne z wszystkimi obecnymi słuchawkami dousznymi Audeze. Użytkownicy modeli iSINE lub LCD-i4, którzy chcieliby dokupić nowe akcesoria, mogą to zrobić wybierając zestaw akcesoriów iSINE.

Słuchawki LCD-i3 będą dostępne od września br. Poglądowa cena detaliczna najnowszego modelu dousznego Audeze wyniesie 4299 zł.Więcej o...
AUDEZE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer