20 Marzec 2019

Audeze nawiązuje współpracę z Echo Fox

INNE

Źródło: AUDIO KLAN

Firma Audeze ogłosiła oficjalne partnerstwo z cenioną organizacją e-sportową i firmą medialną – Echo Fox. Dzięki zaangażowaniu w tworzenie innowacyjnych i najlepszych rozwiązań audio, Audeze wyposaży zespoły Echo Fox w model Mobius, słuchawki gamingowe  wyposażone w planarne przetworniki magnetyczne i technologię audio Waves Nx 3D.

Echo Fox jest swoistym domem dla najlepszych graczy e-sportowych na świecie specjalizujących się w rozgrywkach między innymi League of Legends, Super Smash Bros Ultimate i Dragon Ball FighterZ. Echo Fox dąży do tego, aby pomagać w rozwoju najlepszych zawodników e-sportowych i świętować ich osiągnięcia wspólnie z marką Audeze. „Z radością witamy utytułowanego parntera – Audeze – w rodzinie Echo Fox” – stwierdził Rick Fox, współzałożyciel Echo Fox i trzykrotny mistrz NBA.

„Audeze zawsze był postrzegany poprzez nasze zaangażowanie w innowacyjność i naszą pasję do zapewnienia najlepszych wrażeń dźwiękowych” – wyjaśnił Sankar Thiagasamudram, prezes Audeze. „Audeze jest zachwycony możliwością współpracy z Echo Fox, organizacją e-sportową, której pasja i dążenie do doskonałości są zbieżne z naszymi”.Więcej o...
AUDEZE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer