27 Sierpień 2019

Zaproszenie na odsłuch w Q21

INNE

Źródło: Q21

W salonie Q21 można zapoznać się z ciekawie wyglądającym systemem audio, w skład którego wchodzą: wzmacniacz Ars-Sonum Filarmonia SM oraz kolumny głośnikowe Klipsch Forte III.

Tak o tym zestawie wypowiedział się przedstawiciel pabianickiego salonu: „Bardzo lubimy ten wzmacniacz za naturalne, niewymuszone brzmienie połączone z dużą dawką dynamiki (co we wzmacniaczach lampowych wcale nie jest oczywiste), przyjemną, analogową barwę i świetne nasycenie dźwięku. Poza tym jest fajny plankton i mikro-dynamika. Tym razem zestawiliśmy go z kolumnami Klipsch Forte III z serii Heritage. Duże, pierwszoplanowe, bezpośrednie brzmienie, duży wolumen, klubowa barwa, świetne granie! Jeżeli podoba Wam się klimat „vintage” będziecie usatysfakcjonowani. Zarówno brzmienie jak i wygląd zasługują na rekomendację! Polecamy!”.Więcej o...
Q21

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer