15 Grudzień 2014

Yurbuds ADVENTURE

SŁUCHAWKI DOUSZNE

Źródło: SUPORT

Firma Yurbuds pochwaliła się swoją najwyższą linią słuchawek – serią Adventure. Jest to topowa, obejmująca pięć produktów, seria producenta. W skład linii Adventure wchodzą modele Venture Duro, Venture Talk, Venture Pro, Explore Talk oraz Explore Pro. Zostały one zaprojektowane z myślą o sportowcach trenujących na wolnym powietrzu, którzy cenią sobie możliwie dobrą jakość dźwięku.

Słuchawki sportowe Yurbuds to pomysł Setha Burgetta i Richarda Danielsa – aktywnych sportowców, którzy dość mieli słuchawek wypadających z uszu i źle dopasowanych. Szybko dołączyli do nich kolejni wyczynowcy i ta grupa postawiła sobie za cel wyjść naprzeciw potrzebom ludzi, którzy w czasie treningów lubią słuchać muzyki. Stworzyli słuchawki idealnie dopasowane do ucha bez względu na to jak nietypowe ćwiczenia i wyzwania stawia się swojemu ciału.

Cennik:

Venture Duro: 239 zł
Venture Talk: 310 zł
Venture Pro: 399 zł
Explore Talk: 319 zł
Explore Pro: 399 złKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer