17 Luty 2015

Wadia M330

SERWER MULTIMEDIALNY

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Polski dystrybutor sprzętu marki Wadia, Horn Distribution, rozszerzył właśnie swoją ofertę o najnowszy produkt tej firmy – serwer multimedialny m330.

Serwer m330 umożliwia dostęp do zapisanych lokalnie i pochodzących z Internetu ścieżek muzycznych w pojedynczym, łatwym w obsłudze urządzeniu. Wbudowany dysk twardy o pojemności 1TB udostępnia wystarczającą ilość miejsca dla dużej biblioteki muzycznej, podczas gdy porty USB i eSata pozwalają na podłączenie zewnętrznych dysków.

Zintegrowane interfejsy popularnych serwisów streamingowych, jak Pandora, SiriusXM, Spotify, Rhapsody, TIDAL i TuneIn są fabrycznie dostępne (mogą być wymagane subskrypcje poszczególnych serwisów), a inne serwisy mogą pojawić się w przyszłości. Wadia m330 został skonstruowany zgodnie z duchem nowego industrialnego wzornictwa – ze swoimi wszystkimi najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami zamkniętymi w eleganckiej i nowoczesnej obudowie o wysokości tylko 9 cm. Dzięki czemu urządzenie to daje się łatwo wkomponować niemal każdą dostępną przestrzeń. Urządzenie obsługuje pliki bezstratne do 24 bitów/192 kHz,  oferuje również dostęp do chmury dla plików backupu i synchronizacji z wieloma urządzeniami.

Dostępne są dwa wyjścia cyfrowe, jak również analogowe wyjścia zbalansowane i niezbalansowane, co przekłada się na znaczną elastyczność połączeniową m330 z innymi komponentami systemu. Dysk twardy posiada zapisany system operacyjny i odtwarzacz muzyki dla szybszego czasu dostępu, jednocześnie zapewnia stabilność i cichą pracę. Nowy m330 jest sterowany za pomocą iPhona, iPada lub aplikacji Android, przeglądarki internetowej lub pilota zdalnego sterowania, a na dodatek kompatybilny z wieloma popularnymi systemami home automation domowej automatyki, co pozwala na łatwą integrację z istniejącym zestawem użytkownika.

Media serwer m330 korzysta z technologii firmy Autonomic.

Parametry techniczne:

Zniekształcenia: 0,005%

Zakres częstotliwości: ±1 dB 2 Hz do 22 000 Hz

Max. napięcie wyjściowe: 4,2 V RMS (wyjście zbalansowane/niezbalansowane)

Współczynnik sygnał/szum: 102 dB

Impedancja wyjściowa: 600 om (zbalansowane/niezbalansowane)

Zakres dynamiczny: 96 dB

Wyjścia: 1x stereo niezbalansowane; 1x stereo zbalansowane;

1x cyfrowe koaksjalne; 1 x cyfrowe optyczne;

1x cyfrowe USB audio; 1 x DVI (tylko do GUI);

1x HDMI (tylko do GUI); 1 x wyzwalacz „trigger“

Wejścia: 4x cyfrowe USB (2 x USB 2.0 / 2 x USB 3.0); 1 x eSATA; 1x power trigger

Wymiary: 45,4 x 8,6 x 50,8 cm (szer. x wys. x głęb. wliczając kable)

Waga: 11,3 kgKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer