22 Kwiecień 2015

Tonsil wspiera akcję „Poszukiwany, poszukiwana”

KONKURS

Źródło: WHITE MAGICK

W ostatnich dniach działalność charytatywna Tonsilu przybrała formę wsparcia Polskiej Fabryki Dobra a konkretnie konkursu pt. „Poszukiwany, poszukiwana”.

Po aktywnym udziale w 23 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na wsparcie którego firma przeznaczyła pierwszy komplet nowych kolumn Altus, Tonsil angażuje się w kolejną akcję wspierając Polską Fabrykę Dobra. Konkurs „Poszukiwany, poszukiwana” jest V edycją w kategorii na ,,Animatora Aktywności Młodych i Wolontariusza roku szkolnego 2014/2015”. Celem konkursu jest pokazanie najbardziej aktywnych Animatorów pracujących z młodzieżą i Wolontariuszy na terenie całego kraju oraz nagrodzenie ich za postawę, pracę z młodzieżą i zaangażowanie w działalność na rzecz lokalnego środowiska. Prócz wyróżnienia najlepszych Animatorów i Wolontariuszy promowany będzie wolontariat w najczystszej postaci, będą pokazywane jego zalety aby tworzyć modę na wolontariat. „Bardzo chętnie bierzemy udział w takich przedsięwzięciach. W ten sposób możemy wyrazić swoją aprobatę a wręcz podziw dla osób decydujących się na zostanie wolontariuszem. Wspieranie tego typu akcji oraz nagradzanie tak ciężko i bezinteresownie pracujących osób to dla nas prawdziwa przyjemność”mówi Sławomir Wieszczeciński, właściciel Tonsilu.  

Kandydatów do konkursu mogą zgłaszać: szkoły, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, społeczności lokalne z terenu każdego województwa, formalne i nieformalne grupy wolontariackie. Osoby, które wyróżniają się wielkimi pokładami pozytywnej energii i rozsiewają ją w skuteczny sposób należy zgłosić  do konkursu wysyłając informację na adres: poszukiwany.fam@gmail.com do dnia 15.05.2015.

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer