01 Marzec 2021

TEAC TN-3B w salonie Q21

Salon Q21 z Pabianic zaprasza na prezentacje

Źródło: Salon Q21

ODSŁUCH | GRAMOFON

Już od dzisiaj można posłuchać nowego gramofonu firmy TEAC, modelu TN-3B w salonie Q21.

TEAC TN-3B High Fidelity News (4)

Opis

TN-3B jest eleganckim gramofonem z napędem paskowym, z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym MM i cyfrowym wyjściem USB. Urządzenie wykorzystuje nowe, statycznie zbalansowane ramię (w kształcie litery „S”) z precyzyjnymi łożyskami, opracowane przez firmę SAEC, producenta ramion klasy high-end. Standardowo TN-3B dostarczany jest z wkładką AT-VM95E. Jego talerz odlewany jest z aluminium i może obracać się z prędkością 33 1/3 lub 45 obr./min.

Projektanci wyposażyli swój model w przedwzmacniacz gramofonowy bazujący na wysokiej klasy wzmacniaczu operacyjnym NJM8080, dzięki czemu użytkownik nie musi stosować zewnętrznego przedwzmacniacza. Ponadto wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy oraz port USB umożliwiają nagranie  winylowych krążków na komputerze Mac/PC.

TEAC TN-3B High Fidelity News (2)

Jak czytamy w  materiałach prasowych, TEAC TN-3B zapewnia naturalny, dobrze zbalansowany dźwięk i jest łatwy w konfiguracji. Dzięki połączeniu szeregu zalet, model ten wyznacza nowy standard, który spełni oczekiwania zarówno audiofilów, jak i zagorzałych miłośników płyt winylowych.

Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

Tekst i zdjęcia: mat prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer