22 Październik 2021

Reliable Corporation UberLight Flex w kolorze czarnym

Przeznaczona dla miłośników winyli lampa od teraz dostępna jest też w kolorze czarnym

Źródło: Reliable Corporation

→ WINYL

Kanadyjska firma Reliable Corporation zaprojektowała lampę UBERLIGHT FLEX z myślą o audiofilach korzystających z gramofonu. Ma ona postać podłużnego tubusa z diodami świecącymi, zamocowanego na giętkiej „szyjce”. Teraz dostępna jest także w kolorze czarnym.


Reliable Corporation UberLight Flex Black


Kiedy po recenzji bialej wersji lampy korespondowałem z szefem firmy, prywatnie miłośnikiem winyli, panem ROBERTEM KAHNEM, spytał mnie w którymś momencie, co bym w jego lampie poprawił. Odpowiedziałem bez wahania, że kolor czarny, a może i szary. Jakby w odpowiedzi na to zapotrzebowanie firma zaoferowała właśnie wersję czarna, a kampanię promuje hasłem „You asked. We answered.”, w wolnym tłumaczeniu: „mówisz i masz”.

Reliable Corporation UberLight Flex Black (2)

Przypomnijmy, że UBERLIGHT FLEX jest lampą LED. Matrycę z diodami LED zamontowano w podłużnym tubusie z szybką od spodu. Tubus mocowany jest z kolei do giętkiej, długiej na 70 cm „szyjki”. Można ją wyginać pod dowolnym kątem, a dodatkowo tubus obraca się w osi pod kątem 270º, co daje niemal nieograniczone możliwości jej ustawienia. Lampkę można przykręcić, podobnie jak lampy kreślarskie, dostępna jest jednak również wersja przeznaczona do ustawienia na blacie.

Więcej w teście na stronie głównej magazynu TUTAJ.

Cena

Cena nowej wersji wynosi 59 USD, czyli jest wyższa o 10 USD. Podwyżka odzwierciedla wzrost kosztów materiałów.

RELIABLECORPORATION.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer