11 Sierpień 2016

Pylon Audio PSW 17.8 EXA

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: PYLON AUDIO

Firma Pylon Audio zaprezentowała najnowszy prototyp głośnika o oznaczeniu PSW 17.8 EXA. Został on wykonany w oparciu o membranę z innowacyjnego materiału Endumax.

Jak deklaruje producent, „jest to tworzywo posiadające bardzo dobry balans między tłumieniem wewnętrznym a sztywnością, przy czym masa membrany jest niższa od analogicznej membrany opartej o włókno szklane oraz celulozę”. Głośnik PSW 17.8 EXA w oparciu o membranę wykonaną z Endumaxu ma się charakteryzować „gładkim, rozdzielczym i klarownym brzmieniem, bez wyraźnie zaznaczonych rezonansów w bardzo szerokim paśmie przetwarzania”.

W oficjalnej informacji prasowej przesłanej przez Pylon Audio można przeczytać: „Jesteśmy jednym z pierwszych producentów na świecie, który korzysta z tego nowego technologicznie materiału. Po wielu testach przeprowadzonych przez naszych inżynierów, głośnik PSW 17.8 EXA oparty o membranę z Endumaxu świetnie rokuje pod kątem wykorzystania go w specjalistycznych konstrukcjach audiofilskich. Już dziś możemy poinformować, że wyżej wymieniony głośnik zostanie zaimplementowany w nowej serii kolumn Ruby. Linia ta zostanie zaprezentowana na tegorocznym Audio Video Show […]”.Więcej o...
PYLON AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer