14 Luty 2015

„Projekt koszulki” – konkurs firmy JBL

KONKURS

Źródło: SUPORT

Marka JBL ogłosiła właśnie konkurs na projekt koszulki z logo JBL. Do wygrania jest nagroda pieniężna o wartości 3000 zł.

Zasady konkursu są proste – należy przygotować projekty sześciu grafik tematycznie nawiązujących do różnych gatunków muzycznych z dyskretnie wkomponowanym w nie logotypem marki JBL. Gatunki do zaprezentowania to: rock, jazz, hip-hop, reggae, blues oraz muzyka klasyczna.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest stworzenie sześciu grafik na koszulki, które prezentować będą wyżej wymienione gatunki muzyczne. Projekty powinny być przygotowane w jak najlepszej jakości, minimalnie 300 DPI. Maksymalne wymiary projektu to 33 cm x 40 cm. Prace powinny zostać zapisane w formacie JPG, psd, svg, PDF lub crt. Gotowe prace można wysyłać do 27 lutego tego roku na adres info@jbl.com.pl, w temacie wpisując „Konkurs – koszulki”.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się TUTAJ.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer