09 Kwiecień 2021

Polski dystrybutor firmy AUDIOENGINE

Producent kolumn Audioengine ma polskiego dystrybutora

Źródło: Multimedia Intelligent Products

→ DYSTRYBUCJA

AUDIOENGINE to niezależna firma głośnikowa z siedzibą w Austin, TX, powstała w 2005 roku. Ma ona teraz polskiego dystrybutora, firmę MIP.


Audioengine High Fidelity News (1)


Marka założona została przez dwóch pasjonatów technologii i muzyki, którzy swoje doświadczenie zdobywali przez lata pracując dla takich marek jak; Harman, Apple, Gibson, Alesis i innych. Zakładając AudioEngine przyświecało im „szerzenie pasji jaką jest słuchanie muzyki, ale przede wszystkim stworzenie produktów, które będą dawać wiele emocji i satysfakcji z dużym przywiązaniem do jakości wykonania oraz możliwie optymalnej relacji ceny do jakości”.


Audioengine High Fidelity News (2)


Podstawowymi produktami Audioengine są głośniki aktywne; kompleksowe systemy muzyczne, które umożliwiają bezprzewodowe (lub przewodowe) podłączenie wszystkich urządzeń w celu uzyskania doskonałego dźwięku stereo. Jak czytamy w materiałach prasowych, Audioengine stara się projektować produkty, które wytrzymują próbę czasu i nie stają się przestarzałe po kilku krótkich latach.


Audioengine High Fidelity News (3)


Założyciele Audioengine stworzyli model biznesowy, który obywa się bez inwestorów korporacyjnych, dużych grup inżynieryjnych i bez naliczania nieuczciwych cen za projekty z najwyższej półki.

Gdzie kupić?

Produkty już w tej chwili można kupić w sieciach sprzedaży: Media Expert, X-kom czy MP3Store. W tej ostatniej sieci można również przetestować produkty lub wypożyczyć do osobistych odsłuchów domowych.

AUDIOENGINEUSA.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer