23 Kwiecień 2021

Paul Simon „Still Crazy After All These Years”

Najnowsza płyta Mobile Fidelity w technice UltraDisc One-Step

Źródło: Mobile Fidelity Sound Lab

MUZYKA | REEDYCJA

Amerykańskie wydawnictwo Mobile Fidelity Sound Lab zapowiedziało najnowszy box z płytami 45 RPM wytłoczonymi w opatentowanej technice one-step: Still Crazy After All These Years Paula Simona.

MoFi_UD1S_Paul_Simon_StillCrazy_Render_Box_Upright_800x

 | PROGRAM |

  1. Still Crazy After All These Years

  2. My Little Town

  3. I Do It for Your Love

  4. 50 Ways to Leave Your Lover

  5. Night Game

  6. Gone at Last

  7. Some Folks’ Lives Roll Easy

  8. Have a Good Time

  9. You’re Kind

  10. Silent Eyes

MoFi_UD1S_Paul_Simon_StillCrazy_Render_Box_Scene_800x

Limitowana do 8000 numerowanych kopii, wytłoczona na mieszance winylowej o nazwie SuperVinyl w RTI i masterowana z oryginalnych taśm-matek, edycja kolekcjonerska płyty Paula Simona Still Crazy After All These Years jest, jak czytamy w materiałach firmowych, jej najlepszą wersją, jaka kiedykolwiek powstała: Przewyższając brzmienie jakiejkolwiek wcześniejszej wersji, zapewnia wyraźny, przejrzysty, ultradynamiczny obraz płyty, która zdobyła nagrody Grammy w kategoriach Album roku i Najlepszy męski popowy występ wokalny.


MoFi_UD1S_Paul_Simon_StillCrazy_Render_Supervinyl_Floating_800x


Wizualnie bogate wydanie i wspaniała prezentacja Still Crazy After All These Years pasują do jego ekskluzywnego statusu. Zamknięta w luksusowym pudełku, posiada wierną oryginałowi grafikę, która uświetnia blask nagrania. Jak czytamy, „nie oszczędzono żadnych kosztów”.

Płyta dostępna jest już na stronie internetowej wydawnictwa w cenie 125 USD (plus cło i przesyłka).

MOFI.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer