19 Luty 2016

PatheWings PW-QI 021

INNE

Źródło: PATHEWINGS

Firma PatheWings poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego płynu do czyszczenia płyt winylowych – PW-Qi 021. Jak można przeczytać w materiałach prasowych producenta, PW-Qi 021 „to najlepszy środek czyszczący do winyli, wykorzystujący innowacyjną formułę, która sprawia, że wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się na czarnych płytach mogą zostać z łatwością usunięte”.

By potwierdzić powyższą tezę, PatheWings przeprowadził liczne testy różnych płynów, ścierek, szczotek i innych tego typu akcesoriów, porównując je ze swoim najnowszym produktem. Jak twierdzi firma, wyniki potwierdzają „unikatowość tego produktu”, a także jego „wysoką jakość” oraz „łatwość w eksploatacji”.

Płyn PW-Qi 021 rozprowadzany jest za pomocą prostego w obsłudze spreju oraz dołączonej do zestawu ścierki. Zdaniem producenta, płyn nie zostawia żadnych śladów, wykazując się jednocześnie właściwościami antystatycznymi. Dzięki swojej skuteczności można za jego pomocą usuwać nie tylko kurz, ale i tłuste ślady (np. po palcach). Co ważne, PW-Qi 021 wysycha niezwykle szybko, dzięki czemu jego użytkownicy nie muszą planować pielęgnacji swoich płyt z dużym wyprzedzeniem.

W sprzedawanym przez PatheWings zestawie znajduje się 100 ml płynu znajdującego się w specjalnej aluminiowej butelce, firmowa ścierka oraz dodatkowe 100 ml PW-Qi 021. Producent zaleca każdorazową pielęgnację winyla, który ma wylądować na talerzu gramofonu – dzięki takim zabiegom czarne płyty powinny nie tylko lepiej brzmieć, ale i dłużej cieszyć oko i ucho ich posiadacza.

Zestaw z płynem PatheWings PW-Qi 021 jest już dostępny w sprzedaży. Jego koszt wynosi ok. 30 dolarów (ok. 120 zł). Chętni mogą nabyć ten produkt m.in. na TEJ aukcji na Ebay’u.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer