10 Czerwiec 2021

Oficjalne piwo na Record Store Day 2021

Dostępne jest już oficjalne, „gramofonowe” piwo RSD 2021 – dochód z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na cele charytatywne

Źródło: Record Store Day

→ RECORD STORE DAY

Organizatorzy Record Store Day 2021 poinformowali, że po raz pierwszy dostępne będzie specjalne piwo RSD. Zostanie ono przygotowane przez brytyjską Meantime Brewing Company, która została „Oficjalnym Partnerem Piwnym”.


Meantime 3345 Record Store Day 2021


Record Store Day 2021, impreza pomyślana jako promocja dla małych, niezależnych sklepów płytowych, , szykuje się na dwa duże wydarzenia – w sobotę 12 czerwca i sobotę 17 lipca.

Z okazji wyjątkowego wydarzenia, które powstało 14 lat temu, browar z Greenwich wprowadza na rynek ekskluzywne piwo Meantime 33:45. Dochód ze specjalnej partii zostanie przekazany na rzecz War Child, specjalistycznej organizacji charytatywnej na rzecz dzieci dotkniętych wojną – oraz oficjalnego partnera charytatywnego Record Store Day.

Piwo „stołowe” (3,5% ABV) zostało uwarzone specjalnie dla RSD i najwyraźniej jest inspirowane amerykańskim zachodnim wybrzeżem, ponieważ oferuje – jak czytamy w oświadczeniu jego producenta –  „smak IPA z cytrusowymi, sosnowymi i kwiatowymi elementami Cascade, Chinook i Simcoe”.

Meantime 33:45 będą dostępne już jest w nowym e-sklepie Meantime, a od 12 czerwca w wybranych sklepach uczestniczących w programie.

meantime 33 45 Record Store Day 2021

Współpraca Meantime z Record Store Day jest, mówi RSD, przesłaniem solidarności dla niezależnego sektora fonograficznego i jego sklepów, które w obliczu wyzwań zeszłego roku znalazły kreatywne, elastyczne i pomysłowe sposoby, aby nadal służyć melomanom w ich społeczności.

RECORDSTOREDAY.com

Tekst: redakcja

Zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
RECORD STORE DAY 2021

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer