20 Grudzień 2014

Nowa sieć dystrybucji Tonsilu

DYSTRYBUCJA

Źródło: WHITE MAGICK

Na początku 2014 roku zapowiedziano dalekosiężny plan stworzenia odpowiednio dużej sieci autoryzowanych dealerów marki Tonsil. Najnowszym krokiem mającym na celu przybliżenie realizacji tej koncepcji jest start sprzedaży nowego produktu w ofercie producenta – kolumn Altus –  w profesjonalnych warunkach wybranych do tego salonów.

Do tej pory z już współpracującymi salonami Tonsil zorganizował ogólnopolską akcję promocyjną „Drzwi otwarte Tonsil” podczas której klienci mogli szczegółowo zapoznać się z produktami a dodatkowo byli nagradzani butelką oryginalnego włoskiego wina musującego w spersonalizowanej butelce.

W obecnej chwili Tonsil ściśle współpracuje z kilkunastoma salonami i finalizuje rozmowy z kolejnymi ośmioma. Docelowe założenia przewidują stworzenie sieci dystrybucji na poziomie trzydziestu salonów audio, co ważne, wszyscy autoryzowani dealerzy to w pełni profesjonalne firmy o ugruntowanej pozycji i opinii na lokalnych rynkach.

Nowe Altusy są już na etapie produkcyjnym i powinny pojawić się w sprzedaży w połowie stycznia 2015 roku.

Lista autoryzowanych dealerów marki Tonsil:

Bielsko-Biała – Top Audio
Bydgoszcz – Artom Bis Sp. J.
Bydgoszcz – P.H. Emar
Częstochowa – PHU Delta-Audio
Gdańsk – Premium Sound
Gdynia – Albatros II
Gliwice – E-Shop Sp. z o.o.
Łódź – Digital +
Poznań – Koris S.J.
Poznań – AudioPLAZA.pl
Warszawa – Audio Świat S.C.
Warszawa – Salon Hi-Ton
Wrocław – Salon Audio-Video FusicKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer