27 Październik 2016

NorStone STYLUM S

INNE

Źródło: BEST-AUDIO

NorStone – francuski producent mebli przeznaczonych do sprzętu audio/video – zaprezentował nowy model podstawek pod kolumny głośnikowe. Został on oznaczony symbolem S i wchodzi w skład bestsellerowej serii Stylum.

Te niewielkie podstawki są wysokie zaledwie na 25 cm. Dzięki temu powinny dobrze sprawdzić się w przypadku dużych monitorów typu BBC, dla których tradycyjne podstawki są za wysokie. Budowa Stylum S została oparta na tych samych założeniach, które wykorzystano przy konstrukcji większego modelu z tej linii – Stylum 1. Stalowa rura o przekroju 75 mm jest mocowana – za pomocą śrub – do dolnej i górnej płyty. Dodatkowymi atutami są kolce, które można zamontować nie tylko w dolnej podstawie, ale również w górnej płycie. Warto dodać, iż w komplecie producent dołącza podkładki pod dolne kolce. Co istotne, szeroka noga i otwory w platformach umożliwiają przeprowadzenie kabla lub dociążenie w celu zmniejszenia rezonansów, co ma pozytywnie wpływać na dźwięk. Podstawki Stylum S, podobnie jak pozostałe modele z serii, są malowane proszkowo na jeden z trzech kolorów: biały, srebrny lub czarny.

Podstawki Norstone Stylum S będą dostępne w sprzedaży na początku listopada 2016. Ich cena detaliczna wyniesie 350 zł.

Specyfikacja techniczna:

Waga (bez wypełnienia): 3,5 kg
Wymiary (płyta dolna/płyta górna): 22 x 25 cm/16,5 x 20 cm
Wymiary (wysokość podstawki): 25 cmKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer