19 Wrzesień 2016

Noble Audio BTS

INNE

Źródło: NOBLE AUDIO

Bluetooth Solution (BTS) to najnowszy produkt sygnowany marką Noble Audio. Urządzenie to umożliwia zamienienie dowolnych słuchawek przewodowych w zestawy bezprzewodowe, komunikujące się ze źródłem dźwięku (smartfonem, tabletem) za pomocą łącza Bluetooth.

BTS waży zaledwie 10 gramów, a dzięki wydajnej baterii zapewnia co najmniej siedem godzin nieprzerwanej pracy. Co więcej, jego czas ładowania jest relatywnie krótki (wynosi dwie godziny), a w pełni naładowana bateria wytrzymuje w trybie standby około 192 godzin. Najnowszy produkt od Noble Audio obsługuje najnowszą wersję Bluetootha (4.0) oraz kodek aptX. Na jego pokładzie znalazły się także trzy fizyczne przyciski, którymi można kontrolować pracę podpiętych słuchawek.

W zestawie, prócz samego BTS-a, znaleźć można długi kabel, który umożliwia noszenie urządzenia np. na plecach. Ma to predestynować ten produkt – jak deklaruje Noble Audio – do wykorzystywania na siłowni czy w podróży.

Noble Audio BTS jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena detaliczna wynosi 99 dolarów (ok. 380 zł). Chętni mogą składać zamówienia TUTAJ.

Specyfikacja techniczna:

Impedancja: <1 om
Zasięg: do 10 m
Rozmiar (D x S x W): 14,5 x 14,5 x 60 mm
Waga: 10 gWięcej o...
NOBLE AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer