11 Grudzień 2014

Metronome Technologie na CES 2015

TARGI ELEKTRONIKI KONSUMENCKIEJ

Źródło: METRONOME TECHNOLOGIE

Założona w 1987 roku we Francji firma Metronome Technologie podzieliła się ze światem kilkoma informacjami dotyczącymi swojej obecności na amerykańskich targach elektroniki CES. Na tej prestiżowej wystawie Francuzi pokażą po raz pierwszy publicznie trzy produkty –  transport CD, odtwarzacz CD oraz dzielony przetwornik cyfrowo-analogowy.

Najwięcej emocji bez wątpienia budzi pokaz super-drogiego i ekskluzywnego transportu Kalista, który swoją budową przypomina high-endowe gramofony. Pozostałe dwa urządzenia, Le Player oraz podzielony na dwie części (w jednej „paczce” znajdzie się przetwornik, w drugiej zaś Power Supply) DAC C8+ wyglądają już mniej szokująco, jednak, jak zapewnia producent, wciąż są to propozycje zdecydowanie godne uwagi. Francuska firma zwraca m.in. uwagę na obsługę intensywnie rozwijającego się formatu DSD przez C8+.

Targi CES będą miały miejsce od 6 do 9 stycznia 2015 roku w Las Vegas. Dla firmy Metronome będzie to debiut na tych targach.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer