01 Grudzień 2014

Melodika PURPLE RAIN

KABLE

Źródło: RAFKO

Melodika poszerza swoją ofertę o kable ze złączem mini jack: mini jack 3,5 mm na mini jack 3.5mm o symbolu MDMJ oraz mini jack 3,5 mm na 2 x RCA o symbolu MDMJ2R.

Nowe modele kabli są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie ze strony użytkowników urządzeń mobilnych. Kable z wtykami typu jack od Melodiki pozwalają na podłączenie smartfona lub odtwarzacza przenośnego na przykład do zestawu stereo, kina domowego, soundbara, miniwieży lub innych urządzeń domowego hi-fi z wejściem 3,5 mm mini jack lub 2xRCA.

Nowe kable występują w największym na rynku wyborze długości: 0,5 m, 1 m, 1,5 m, 2 m, 2,5 m, 3 m, 4 m, 5 m, 6 m, 7 m, 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 20 m.

Ponadto, Melodika informuje o wprowadzeniu do sprzedaży poprawionej wersji kabli 2xRCA, która została wyposażona we wtyki z izolacją PTFE, o większej powierzchni styku z przewodem. Kabel zyskał także nowy sposób łączenia wtyków z żyłą za pomocą wysokiej jakości cyny wzbogaconej srebrem.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer