08 Styczeń 2020

Melodika na WOŚP 2020

Kolumny Melodika BL30 MkII oraz BL25 z autografami gwiazd Disco Polo

Źródło: RAFKO

MELODIKA to białostocka marka produkująca kable audio i audio-wideo, jak również kolumny przeznaczone do stereo i kina domowego. Firma poinformowała właśnie o uczestnictwie w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcję przygotowała kolumny podłogowe BL30 MkIII oraz podstawkowe BL25. BL25 jest prototypem rozwojowym, stworzonym specjalnie na targi branżowe Audio Video Show. Jest to jedyny egzemplarz na świecie. Jak czytamy w materiale prasowym:

„Ukłonem w stronę audiofilskiego świata jest model BL25 odzwierciedlający koncepcję odtwarzania muzyki w jakości hi-fi. A także fakt, że kolumny BL25 zostały bardzo dobrze ocenione przez odwiedzających warszawskie targi Audio Video Show. Gwarantujemy, że świetnie sprawdzą się w każdym systemie stereofonicznym – wystarczy podłączyć wzmacniacz i źródło, np. odtwarzacz CD, gramofon lub telewizor. Przyjemność ze słuchania muzyki i oglądania filmów gwarantowana!”

Z kolei o BL30 MkIII czytamy:

„I to wszystko sprawia, że idealnie nadają się do słuchania muzyki Cochise, którzy lubią solidnie „przyłoić” w klasycznym hard rockowym stylu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać nowego, szóstego albumu Cochise pt Exit: A Good Day To Die to najwyższa pora zrobić to w najlepszym możliwym stylu – z autografami zespołu, na kolumnach, które mają wielkie serce do grania.”

Firma zaprosiła do akcji gwiazdy najczęściej słuchanego w Polsce gatunku muzyki, czyli Disco Polo – gwiazdy, które podobnie jak Melodika pochodzą z Białegostoku i chcą pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy najlepiej jak potrafią, czyli za pomocą rozgłosu i emocji, jakie wzbudzają.

Kolumny zyskały swój unikalny charakter dzięki podpisom:

  • Roberta Sasinowskiego z zespołu Skaner
  • Zenona Martyniuka z zespołu Akcent
  • Zbigniewa Perkowskiego z zespołu Focus
  • Jerzego Szuja z zespołu Jorrgus

Link do aukcji: ALLEGROWięcej o...
WOŚP 2020

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer